Liste sıkıntısı had safada

Kongreye doğru başkan adayları; Serdal Adalı ile Hasan Arat, yönetim liste çalışması yapıyorlar. Ancak...

Kongreye doğru başkan adayları; Serdal Adalı ile Hasan Arat, yönetim liste çalışması yapıyorlar. Ancak... Fanatik Gazetesi Beşiktaş muhabiri Orhan yıldırım'ın köşe yazısı;

Liste sıkıntısı had safhada!

Kongreye doğru başkan adayları; Serdal Adalı ile Hasan Arat, yönetim liste çalışması yapıyorlar. Ancak her iki başkan adayı da 2025 Mayıs ayındaki olağan seçime kadar sürecek yönetime isim bulmakta zorluk çekiyorlar. Adalı, camiadan yükselen seslere kayıtsız kalmadı. Prensip olarak mevcut yönetim ve daha önce farklı yönetimler içinde olan isimleri eledi. Arat’ın ekibinde adı kesinleşen tek isim var. Eski yönetici Mete Vardar. Arat’ın, Metin Keçeli’ye teklif götürdüğü ancak olumsuz yanıt aldığı konuşuluyor.

Kocadağ erteledi

Başkan adaylarının bu sıkıntıyı çekmesi yeni kanuni uygulamalar ile alakalı. Her başkan ve yönetimin kendi döneminden sorumlu tutuluyor. Ayrıca bankalardan alınacak kredilerde yine aynı şekilde başkan ve yöneticilerin şahsi kefaletleri gerekiyor. Ahmet Nur Çebi devam etmez ise aday olacağını açıklayan asbaşkan Emre Kocadağ, son kararını verdi. Başkan adaylığı için baskı alan genç yönetici, 2025 yılındaki olağan seçime kadar dinleneceğini söyledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI