MARCELO GAZ ÇIKARMASI NEDENİYLE KADRO DIŞI

BEŞİKTAŞ'ın eski oyuncusu Marcelo Guedes'in Lyon'da kadro dışı kalma sebebinin soyunma odasında gaz çıkarması olduğu ileri sürüldü.

BEŞİKTAŞ'ın eski oyuncusu Marcelo Guedes'in Lyon'da kadro dışı kalma sebebinin soyunma odasında gaz çıkarması olduğu ileri sürüldü.

Fransa basınından L'Equipe'in iddasına göre, Lyon'un önce kadro dışı bıraktığı daha sonra ise devre arasında sözleşmesini feshettiği 34 yaşındaki Brezilyalı stoperin soyunma odasında gaz çıkardığı için gönderildiği iddia edildi.

Yenilginin ardından soyunma odasında gaz çıkardı ve güldü.

L'Equipe'te yer alan haberde, tecrübeli savunma oyuncusu Lyon'un sezon başında Angers'e 3-0 mağlup olduğu maçın ardından soyunma odasında arka arkaya gaz çıkardığı ve dakikalarca güldüğü belirtildi.

Gaz çıkarınca kadro dışı bırakıldı

34 yaşındaki futbolcunun soyunması odasındaki bu yakışıksız hareketlerini öğrenen Lyon Sportif Direktörü Juninho'nun Marcelo'yu kadro dışı bırakma kararı aldığı ifade edildi.

"Bu haberler doğru değil"

Lyon tarafından soyunma odasındaki uygunsuz hareketleri nedeniyle takımdan uzaklaştırıldığı açıklanan Brezilyalı savunmacı o dönem yaptığı açıklamada "Bu haberler doğru değil." demişti. Marcelo'nun son yapılan haberlere sessiz kalması dikkat çekti.

Ajansspor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI