Mert Günok için geliyorlar

Beşiktaş'ın deneyimli kalecisi Mert Günok'un sezon sonunda takımdan ayrılma olasılığı gündeme geldi.

Beşiktaş'ın deneyimli kalecisi Mert Günok'un sezon sonunda takımdan ayrılma olasılığı gündeme geldi. 35 yaşına girecek olan Mert Günok'un, transfer döneminde flaş bir iddiaya konu olduğu belirtiliyor.


Başakşehir'den 2021-22 sezonu öncesi 1.3 milyon euro karşılığında transfer edilen Mert Günok'un gelecek hafta 35 yaşına gireceği ve 2 İngiliz takımının kendisiyle ilgilendiği ifade ediliyor. Hürriyet'in haberine göre, Mert Günok, scoutlar tarafından 2 yıldır izleniyor ve sezon sonunda takımdan ayrılma ihtimali bulunuyor.


Mert Günok'un menajeri Necmettin Mehmedi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İki İngiliz kulübü Mert'i scoutlarına izlettirdi. Saha içi duruşu ve performansı ile olumlu not aldı. Kulüp yetkilileri yakın zamanda Beşiktaş'la bonservis ücreti için görüşecek" şeklinde konuştu.


Mert Günok, bu sezon tüm kulvarlarda 32 maça çıkarken, kalesinde 36 gole engel olamadı. Tecrübeli kaleci aynı zamanda 12 maçta kalesini gole kapatarak önemli bir performans sergiledi. Beşiktaş'ın bu transfer konusundaki kararı ve olası gelişmeler, önümüzdeki dönemde dikkatle takip edilecek.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI