Montero'ya teklif yağıyor

Beşiktaş'ın gözden çıkardığı Francisco Montero'ya teklifler geliyor.

Beşiktaş'ta Montero'ya Teklif Yağmuru: Süper Lig, Avrupa ve Portekiz'den İlgi

Geçtiğimiz sezonu Portekiz ekibi Arouca'da kiralık olarak geçiren ve Beşiktaş'a geri dönen Javi Montero'ya teklifler gelmeye başladı. Fotomaç'ın haberine göre, gelecek sezon planlamalarında yer almayan İspanyol stopere Süper Lig, Avrupa ve Portekiz pazarından birçok teklif olduğu öne sürüldü.

Montero'nun Performansı ve Geleceği

2025 yılında sözleşmesi bitecek olan Montero, geçtiğimiz sezon Arouca'da 34 resmi maçta forma giydi. Bu mücadelelerde 1 gol atıp, 1 asistlik katkı sağladı. Beşiktaş, Montero'nun geleceği hakkında kararını vermeye hazırlanırken, gelen teklifler değerlendirme aşamasında.

Beşiktaş'ta Transfer Hareketliliği

Beşiktaş, yeni sezon için kadro planlamalarını sürdürürken, Montero'nun transferi ile ilgili gelişmeler de yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz sezonki performansıyla dikkat çeken İspanyol stoper, Süper Lig, Avrupa ve Portekiz kulüplerinin radarında.

Montero'ya Olan İlgi

Montero, Arouca'daki başarılı performansı sonrası transfer piyasasında önemli bir isim haline geldi. Süper Lig, Avrupa futbolu ve Portekiz futbolu pazarındaki kulüplerin ilgisi, Beşiktaş yönetimini de hareketlendirdi.


Sonuç ve Beklentiler


Javi Montero'nun geleceği hakkında karar vermeye hazırlanan Beşiktaş, gelen teklifleri değerlendirerek en iyi sonucu elde etmek istiyor. Montero'nun performansı ve transfer süreci, siyah beyazlı taraftarlar tarafından da merakla takip ediliyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI