Moussa kapışması

Beşiktaş, Vitesse'den kiralık olarak forma giyen 22 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Anis Hadj Moussa'yı kadrosuna katmak için Hollanda Ligi ekipleriyle yarışıyor.

Beşiktaş, Vitesse'den kiralık olarak forma giyen 22 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Anis Hadj Moussa'yı kadrosuna katmak için Hollanda Ligi ekipleriyle yarışıyor. Ayrıca Hollanda devleri Feyenoord, PSV ve Ajax da oyuncuyla ilgileniyor.

Feyenoord'un 3.5 milyon Euro karşılığında transferi bitirmeye yakın olduğu belirtiliyor. Cezayir Milli Takımı forması da giyen genç oyuncu, sezonun ikinci yarısında Vitesse için 8 lig maçında ter dökerken, 1 gol ve 1 asiste imza attı. Beşiktaş'ın da transfer için ciddi şekilde devreye girdiği ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüğü ifade ediliyor.

Fotospor
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI