Oğuzhan Özyakup'tan flaş karar

Beşiktaş'ta bu sezon forma şansı bulamayan Oğuzhan Özyakup Siyah-Beyazlı takımdan ayrılmak istemiyor.

Beşiktaş'ta gözden düştükten sonra pes etmeyen ve bireysel çalışmalarını özel hoca eşliğinde sürdüren Oğuzhan Özyakup, Siyah-Beyazlılar'da yeniden eski saygınlığını kazanmak için harekete geçti. Oğuzhan tarihi bir karara imza atacak...

Beşiktaş'ın kayıp kaptanı Oğuzhan Özyakup, Şenol Güneş sonrası döneme hazırlanıyor.

26 yaşındaki futbolcu, özel hoca eşliğinde ekstra çalışmalarla zayıf yanlarını geliştirmeye çalışıyor.

Gelecek sezon Siyah-Beyazlılar'ın "orta sahaya yeni transferi" olma yolunda adımlar atan milli futbolcu, kaybettiği itibarını geri kazanmak için canını dişine takmış durumda.

TARİHİ KARAR!

Taraftarın gözünden düştükten sonra hocanın da gözünden düşünce yedek kulübesinin müdavimi olan Oğuzhan, "takım kaptanı" olmasına rağmen en zor ve kritik maçlarda takımını yalnız bıraktı.

Kaptanlığın golcü Burak Yılmaz'a verilmesiyle üzerindeki yükün hafifletileceği Ozzie, 10 numaralı formasını da Adem Ljajic'e verip sıfırdan başlayacak.

"BEŞİKTAŞ MACERAM BÖYLE BİTEMEZ"

Akşam'ın haberinde Oğuzhan'ın yakın çevresine şunları söylediği belirtildi;

"Ben buraya geldiğimde 19 yaşında bir çocuktum. Dişimle tırnağımla Beşiktaş'ın kaptanlığına yükseldim, çocukların idolü, taraftarın gözdesi oldum.

Her futbolcunun kötü dönemleri olabilir. Her zaman Beşiktaş formasına layık olmaya, bana bu sorumluluğu verenlere layık olmaya çalıştım.

Benim Beşiktaş maceram böyle bitmeyecek. Yeniden güzel günler göreceğiz, şampiyonluklar yaşayacağız"

.