Paulista geliyor

Beşiktaş, yeni transferini duyurdu. Siyah-beyazlı kulüp, Atletico Madrid ile sözleşmesi sona eren Gabriel Paulista'nın menajerini İstanbul'a davet etti.

Beşiktaş'ta Paulista Transferi Tamam! İstanbul'a Geliyor

Beşiktaş, yeni transferini duyurdu. Siyah-beyazlı kulüp, Atletico Madrid ile sözleşmesi sona eren Gabriel Paulista'nın menajerini İstanbul'a davet etti. İşte detaylar...


Beşiktaş, Paulista ile Anlaşmaya Vardı

Beşiktaş transfer çalışmalarını sürdürüyor ve uzun süredir peşinde olduğu Gabriel Paulista ile anlaşma aşamasına geldi. A Spor'un haberine göre, Beşiktaş, Atletico Madrid ile sözleşmesi sona eren Gabriel Paulista'nın menajerini İstanbul'a davet etti.


Paulista'nın Menajeri İstanbul'a Geliyor

Beşiktaş, transferde ilk imzayı Gabriel Paulista'ya attırmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar, Atletico Madrid'le sözleşmesi biten 33 yaşındaki Brezilyalı stoperle her konuda anlaşma sağladı. Devre arasında transferi gündeme gelen ancak son dakikada 6 aylığına Atletico Madrid'e giden deneyimli futbolcu, Beşiktaş'ın teklifini bu kez kabul etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI