Perde arkası... Avcı'ya isyan

Perde arkası... Beşiktaş'ta 3-0 kaybedilen Demir Grup Sivasspor maçının devre arasında futbolcular, Abdullah Avcı'ya isyan etti.

Perde arkası... Beşiktaş'ta 3-0 kaybedilen Demir Grup Sivasspor maçının devre arasında futbolcular, Abdullah Avcı'ya isyan etti.

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’nın ''Küçük Başakşehir'' yaratma çalışmaları daha ilk hafta Sivasspor deplasmanında patladı... hazırlık kampı döneminde Caner Erkin ve Ricardo Quaresma olmak üzere bazı oyuncular Avcı ile konuşarak bu sistemin kendilerine uygun olmadığını iletmişti. Avcı ise hazırlık döneminde hiç gol atılamamasına rağmen sistemine devam etmişti.

undefined

Cumartesi gecesi Sivasspor maçının ilk yarısının sonunda ise isyan vardı… rakibi karşısında ne yapacağını şaşıran Beşiktaşlı oyuncular Avcı’ya, ''bırak da alışık olduğumuz sistemde oynayalım'' diye isyan etti. Avcı’nın ''ben patronum, benim dediğim olacak'' sözlerini ise dinlemediler. 

Avcı'nın daha ilk maçtan üstünlüğü bırakması...

Abdullah Avcı’nın daha ligin ilk maçında ipleri elinden kaçırması Beşiktaş yöneticileri arasında paniğe neden oldu... Avcı’nın teknik direktör olarak seçildiği dönemde sürekli olarak Milli Takımı çalıştırdığı dönemde başta Selçuk İnan’la giriştiği ve kaybettiği tartışmalar hatırlatıldı. Avcı’nın karizması yüksek oyuncular karşısında psikolojik üstünlük kuramadığı söylendi. Cumartesi akşamki Sivas maçından sonra da, ''Avcı daha baştan psikolojik üstünlüğü kaybetti'' diye konuşmalar geçti.