Premier Lig'de Semih Kılıçsoy çılgınlığı

Beşiktaş'ın genç yeteneği Semih Kılıçsoy, gösterdiği performansla İngiltere Premier Lig ekiplerinin radarına girdi.

Beşiktaş'ın genç yeteneği Semih Kılıçsoy, gösterdiği performansla İngiltere Premier Lig ekiplerinin radarına girdi. 18 yaşındaki golcü için Tottenham, Wolverhampton, Aston Villa ve Arsenal gibi dev kulüplerin ilgi gösterdiği belirtiliyor. Semih'in Beşiktaş'taki başarısını Türkiye Milli Takımı'nda da sürdürmesiyle değerinin daha da artması bekleniyor.


Sezon boyunca Süper Lig'de 8 gol ve 2 asistle önemli bir performans sergileyen Semih, 2024 yılında en çok skora etki eden isimlerden biri olmayı başardı. Avrupa transfer gündeminde hızla yükselen genç oyuncu, Beşiktaş'ın öz kaynaklarından yetişen başarılı bir futbolcusu olarak dikkat çekiyor.


Savunmaya tam not 

Fernando Santos'un teknik direktörlüğünde Beşiktaş savunmasındaki gelişim de gözlerden kaçmıyor. Santos yönetimindeki ilk dört iç saha maçında gol yemeyen Beşiktaş, savunma performansıyla olumlu sinyaller verdi.


İngiltere Premier Lig kulüplerinin Semih Kılıçsoy'a olan ilgisi sezon sonunda dev tekliflerle sonuçlanabilir. Tottenham, Wolverhampton, Aston Villa ve Arsenal'in yanı sıra Alman ve Hollanda kulüplerinin de genç oyuncuyu takibe aldığı ifade ediliyor.


Semih Kılıçsoy'un Beşiktaş ile 2028 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor ve genç futbolcu, gelecek için Beşiktaş'ta kalmak istediğini belirtiyor. Türkiye Milli Takımı'nın mart ayındaki hazırlık maçları kapsamında Avusturya ve Macaristan ile oynayacağı karşılaşmalara davet edilmesi beklenen Semih'in, A Milli formayla göstereceği performansın değerini artırması öngörülüyor. 

Fanatik 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI