Quaresma'dan Müthiş Trivela Golü

Beşiktaş'ta oynadığı futbolla siyah beyazlı taraftarların unutulmazı haline gelen Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, İskoç ekibi Glasgow Rangers'ın özel maçında forma giydi.

Beşiktaş'ta oynadığı futbolla siyah beyazlı taraftarların unutulmazı haline gelen Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, İskoç ekibi Glasgow Rangers'ın özel maçında forma giydi. Rangers efsaneleri ve dünya karmasının yer aldığı maçta Quaresma, kendisiyle özdeşleşen trivela golüne imza attı. İşte Ricardo Quaresma'nın trivela golü...

Milli maç arasında İskoç ekibi Rangers bir özel maç organizasyonuna imza attı. 

Rangers efsaneleriyle dünya karmasını karşı karşıya getiren mücadelede birçok eski yıldız top koşturdu.

Dünya karmasında Gheorghe Hagi, Luis Figo, Ricardo Quaresma, Claude Makelele ve Kaka gibi birçok yıldız forma giyerken Rangers efsanelerinde ise Shota Arveladze, Paul Gascoigne, Giovanni van Bronckhorst gibi isimler forma giydi.

Dünya karmasında forma giyen eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, attığı trivela golüyle dikkat çekti. Kendine has vuruş tarzıyla golünü kaydeden Quaresma maçın dikkat çeken anlarından birine imza attı.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI