Rachid Ghezzal'in yerine yerli yıldız

Önümüzdeki sezon şampiyonluk yarışı içinde olmak isteyen Beşiktaş, Rachid Ghezzal'ın ayrılığı sonrası sağ kanadı yerli bir isimle güçlendirme kararı aldı.

Beşiktaş'ta Yerli Transfer Hareketliliği: Oğuz Aydın, Yasin Özcan ve Salih Özcan Hedefte

Önümüzdeki sezon şampiyonluk yarışı içinde olmak isteyen Beşiktaş, Rachid Ghezzal'ın ayrılığı sonrası sağ kanadı yerli bir isimle güçlendirme kararı aldı. Siyah-beyazlılar, Alanyaspor'da forma giyen Oğuz Aydın'ın transferi için gaza bastı.


Oğuz Aydın Beşiktaş'ın Gündeminde

Gelecek sezonun çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, yerli isimler için transfer harekâtını hızlandırdı. Ghezzal'ın ayrılığı sonrası sağ kanatta kaliteli bir oyuncu arayışına giren Beşiktaş, Alanyaspor'da başarılı bir sezon geçiren 23 yaşındaki gurbetçi futbolcu Oğuz Aydın'ı transfer listesinin başına aldı.


Yasin Özcan ve Salih Özcan da Hedefte

Beşiktaş'ın yerli transfer hamlesi sadece Oğuz Aydın ile sınırlı değil. Siyah-beyazlılar, Kasımpaşa'da forma giyen 18 yaşındaki stoper Yasin Özcan'ı da kadroya katmak için yoğun çaba harcıyor. Yasin, stoperin yanı sıra sol bekte de oynayabiliyor ve genç yetenek için teklif sunan Beşiktaş, kulübün yanıtını bekliyor.


Beşiktaş, EURO 2024 kadrosunda yer alan Salih Özcan için ise Borussia Dortmund ile ön görüşme yaparak, Avrupa Şampiyonası'nın bitimini bekliyor. 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Salih, Beşiktaş'ın orta saha bölgesinde kalite ve deneyim katması planlanıyor.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI