Resmen açıkllandı... Başakşehir'de Avcı dönemi bitti

Resmen açıklandı.. Başakşehir'de Abdullah Avcı dönemi bitti.

Başakşehir Kulübü teknik direktör Abdullah Avcı döneminin bittiğini açıkladı. 

Kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ yaptığı açıklamada, "Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık" dedi. 

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı vedalaştı! Hem sosyal medyadan hem de resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Abdullah Avcı ile Medipol Başakşehir'in yollarının ayrıldığı açıklandı. Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olması bekleniyor! İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ'ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır.

Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibariyle sona ermiş bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı'ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun