Resmi Açıklama... Beşiktaş, Mensah İçin Transfer Görüşmelerine Başladı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transferin gözde ismi Bernard Mensah için Beşiktaş ile görüşmelere başladıklarını açıkladı.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer kulislerinin popüler ismi Bernard Mensah için Beşiktaş ile görüştüklerini itiraf etti.

Berna Gözbaşı ayrıca sezon sonuna kadar Bernard Mensah'ın transferinin nasıl neticeleneceğine dair konuşmayacağının da belirtti. 

TRT Spor'a açıklamalarda bulunan Berna Gözbaşı, "Mensah için resmi olarak Beşiktaş ile görüştük. Lig bitene kadar sonuç ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum" dedi. 

BEŞİKTAŞ DEVREDE

Beşiktaş yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Siyah beyazlı yönetimin Kayseri ekibi ile ilişkilerinin iyi olması ve Bernand Mensah'ın da Beşiktaş'ta forma giymek istemesi bu transferin gerçekleşme ihtimalini güçlendiriyor.

Süper Lig'in bitimiyle birlikte tarafların yeniden görüşeceği ve son durumun belli olacağı bildirildi. 

SERGEN YALÇIN'DAN GENÇLERE ÖZEL İLGİ

Hes Kablo Kayserispor'a yenilerek üst sıralara çıkma şansını kaybeden Beşiktaş, perşembe günü oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı. Teknik ekibin özellikle Ersin ve Rıdvan ile özel olarak ilgilendiği öğrenildi.

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın yardımcısı Ozan Köprülü, yaptıkları bireysel hatalar nedeniyle eleştirilen iki genç futbolcunun moral seviyesini yükseltmek için uğraş veriyor.

Köprülü'nün Kayseri'den dönüş yolunda Ersin ve Rıdvan'dan fiziksel ve zihinsel olarak kalan maçlara hazırlanmalarını istediği öğrenildi.

Sergen Yalçın'ın özellikle ilk yarıda oynanan futboldan memnun olduğu ve Kasımpaşa maçında da aynı oyun anlayışıyla sahada olmayı planladığı gelen haberler arasında.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun