Rıdvan Dilmen: Beşiktaş bu kadroyla...

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş evinde Kayserispor'u Ghezzal'in son saniye golüyle devirirken, ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen mücadeleyi TV8 ekranlarında Yüzde Yüz Futbol programında Rıdvan Dilmen değerlendirdi.

Beşiktaş evinde Kayserispor'u 1-0 mağlup ederken maçı TV8 ekranlarında Yüzde Yüz Futbol programında Rıdvan Dilmen değerlendirdi. 

Bu kadro şampiyonluk yarışında olamaz

Beşiktaş böyle diri bir Kayserispor beklemiyordu. Kayserispor'da transfer tahtası kapalı diye avantajı yaşadı. Kalite yoktu Beşiktaş adına. Çabuk oynamak ile telaşlı oynamak arasında fark var. Kartal, Salih ve Gedson'un pozisyonlarına sadık kalmaması dağınıklığa sebep oldu. Bu da Ghezzal'ı etkisiz hale getirdi. 1.97'lik bir santraforun var ama Ghezzal'ı bağladın orta yapmadı. Bir santrafor alınca orta çok yapılması lazım. İlk yarıdaki oyuna bakarsak bu kadro şampiyonluk yarışında olamaz

Beşiktaş'ın en değerli oyuncusu Ghezzal

Bu ligin heyecanlı olacağını dün Trabzonspor bugün de Beşiktaş gösterdi. Kadro kalitesini gösterdi Beşiktaş yeterli değil. Çok heyecan dolu oynaması kalite eksikliğini de gösterdi. Kayseri de temaslı oynayınca baya zorladı. Ghezzal'da çok farklı bir oyuncu. Oyun kapanınca daha fazla oyuncuyla Beşiktaş geldi. Golü keyifle izlesinler seyirciler. Duvar oldu Weghorst golde de. Müthiş bir ayak içiyle sert bir şekilde Ghezzal gösterdi. Beşiktaş'ın en değerli oyuncusu oldu. 

Beşiktaş'ın yarışta olması için yapması gereken

Beşiktaş'ın orta sahaya stopere kesinlikle ve kesinlikle ihtiyacı var. Sert bir maç oldu. 18 faul ilk yarıda kart yoktu. Maç sonlarına göre stresli bir maça dönüştü. Genel olarak hakem Ümit Öztürk'ü beğendim. Beşiktaş'ın oyuncu kalitesini arttırması lazım. Bu kadro bu oyun yapısıyla şampiyonluk yarışında olamaz. Kaliteli oyuncuların yükselmesiyle oyun kalitesini yükseltmesi ile şampiyonluk yarışında olabilir. Beşiktaş'ın bu yarışta olması için kalitesini arttırması lazım ister üçlü ister dörtlü ister beşli ister yedili oynasın

VAR kayıtları dinlensin

İngiltere'de Premier Lig'de VAR kayıtlarının seslerinin verilmesi uygulanacak. Bunun Türkiye'de de yapılması lazım. Şeffaflık için. Kayıtların dinlenmesi gerekiyor ne konuştular. Saha içinde hakemlerin ne konuştuklarını duymamız lazım. Şeffaf ve adil bir oyun için düzen hazırlansın. Güzel organizasyonlar yapılıyor ama haftalar ilerledikçe kulüple federasyon arasındaki iletişimde olması lazım. 

Ajansspor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI