Rıdvan Yılmaz, SüperLig'e mi dönüyor?

Beşiktaşlı eski futbolcu Rıdvan Yılmaz için çarpıcı transfer iddiası...

Beşiktaş'tan transfer olarak büyük umutlarla imza attığı Glasgow Rangers'ta yaşadığı sakatlıklar ve adaptasyon süreci nedeniyle henüz vazgeçilemeyen isim olamayan milli oyuncunun yeni adresinin yeniden Süper Lig olabileceği öğrenildi.

2027'YE KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

Güncel piyasa değeri 4.5 milyon Euro olan oyuncunun, Maviler ile olan sözleşmesi 2027 yılında sona erecek.

BİRÇOK FORMÜL MASADA

Bu nedenle başarılı oyuncunun transferi için birçok formül masada. Onu isteyen kulübün ise Beşiktaş'ın ezeli rakibi Galatasray olduğu öne sürüldü

Sarı kırmızılıların sezon başında Leipzig’den kiraladığı Angelino'dan, şu ana kadar beklentileri karşılayamaması üzerine 26 yaşındaki futbolcu hakkında kararsız olduğu ve yerli bir alternatif arayışına girdiği iddia edildi. 

GÖZÜ MİLLİ TAKIM'DA

Bunlardan biri Glasgow Rangers’ta sakatlıklar sonrası formasına yeniden kavuşan ve gözünü A Milli Takım’a çeviren Rıdvan Yılmaz.

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALIK

22 yaşındaki futbolcunun satın alma opsiyonuyla birlikte kiralanması seçenekler arasında. İki kulüp arasındaki görüşmelerin bu hafta başlayacağı bildirildi.

Fanatik

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI