Roman Saiss Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş'ın Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda gözden çıkardığı iddia edilen stoperi Roman Saiss'e eski takımı Wolverhampton yeniden talip oldu. İşte detaylar... (BJK Haber) 

Şenol Güneş'in "temassız" oynadığı ve "geri çekildiği" için istemediği Romain Saiss'e övgüler diziliyor... Beşiktaş, Faslı stoperin yerine oyuncu ararken, Saiss'in Wolves'a dönme ihtimali ortaya çıktı. 

Wolves yaz transfer döneminde Romain Saiss'i tutamadı. Beşiktaş'a gitmesini izledi. Stoper Çarşamba günü Fas'ın Hırvatistan'ı Dünya Kupası'nda ele geçirmesiyle kalitesini bir kez daha vurguladı. SofaScore'a göre Fas kaptanı, Zlatko Dalic'in takımına karşı 0-0'lık beraberlikle 10 üzerinden 7.1 aldı. Maçın oyuncusu oldu.

Haftada 30 bin sterlin kazanan 32 yaşındaki Faslı  oyuncuya geçmişte "Faslı Maldini" yakıştırması yapılıyordu. 

Saiss'in performansı Wolves'un yeni patronu Julen Lopetegui için bir hayal kırıklığı oldu. İspanyol teknik adam, Premier Lig'de küme düşmekten kaçınmaya çalışırken, yanında Saiss gibi deneyimli bir defans oyuncusu olmasını kesinlikle çok isterdi. Ocak ayında Saiss'in geri dönüşü mümkün olabilir.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI