Ronaldinho, Survivor'a katılıyor

Acun Ilıcalı, Survivor All-Star 2024'e ronaldinho'nun katılacağını duyurdu

Acun Ilıcalı, Survivor All-Star 2024'e dünyaca ünlü bir futbolcunun katılacağını duyurdu ancak bu ismin Mesut Özil olmadığını açıkladı. Yarışmacı Sercan Yıldırım ile yaptığı konuşmada, "Geçen bir arkadaşım aradı, 'Geleyim mi?' dedi, 'Gel' dedim. O da sağ olsun kırmadı gelecek." ifadelerini kullandı. Sercan Yıldırım'ın merak etmesi üzerine Ilıcalı, "Dünyanın en büyük futbolcuları arasında gösterilen..." dedi.

Mesut Özil açıklaması 

Sosyal medyada dolaşan Mesut Özil iddialarına yanıt veren Ilıcalı, "Survivor'a gelecek dünyaca ünlü futbolcu yarışmacı olarak değil, sadece maça gelecek. Mesut Özil değil" açıklamasını yaptı. Mesut Özil'in futbolu bıraktığı ve Acun Ilıcalı'nın Survivor'a getireceği futbolcunun Ronaldinho olduğu belirtildi.

Ronaldinho Survivor'a geliyor 

Ilıcalı, Ronaldinho'nun Survivor'a katılacağını açıklarken, "Ronaldinho'ya Survivor'a gel, ayak tenisi oynayalım dedim. Sağ olsun kırmadı. Yarın Dominik'te bizimle birlikte olacak" dedi. Ronaldinho ile Acun Ilıcalı aynı takımda yer alacak ve Survivor'da ayak tenisi/ayak voleybolu karşılaşmasına katılacaklar.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI