Samet Aybaba ile yollar ayrılıyor

yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Beşiktaş'ta Sıcak Gelişmeler: Samet Aybaba ile Yollar Ayrılıyor

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız verilmişken, kulüpte önemli değişiklikler yaşanıyor. Siyah-Beyazlı kulübün başkanı Hasan Arat, teknik direktör Giovanni van Bronckhorst ile sözleşme imzaladıktan sonra, Galatasaray'ın eski kalecisi Brad Friedel'i danışman olarak atamıştı. Şimdi ise yönetim kurulu, radikal bir karar daha alıyor.

Başkan Arat'ın Radikal Kararı

Başkan Hasan Arat, geçtiğimiz Aralık ayında göreve getirdiği Futbol Direktörü Samet Aybaba ile yollarını ayırma kararı aldı. Arat'ın, birkaç gün içinde Aybaba'dan istifa etmesini isteyeceği öğrenildi.

Bardağı Taşıran Olay

Arat'ın bu kararı almasında, geçtiğimiz hafta teknik direktör van Bronckhorst ve Aybaba ile yapılan transfer görüşmelerinin basına sızması büyük rol oynadı. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Arat, yöneticilere Aybaba'yı şikayet ettiği ve "Haber sızdırma olayını hoş görmem mümkün değil" diyerek Aybaba'nın görevine son verme kararı aldığı belirtiliyor.

Gelişmeler Kartalhaber'de...

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI