Samet Aybaba'dan transfer açıklaması

Beşiktaş Futbol Direktörü Samet Aybaba, yeni teknik direktör Van Bronckhorst ile bir toplantı yaparak kadro planlaması üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Beşiktaş'ta yeni sezon için kadro çalışmaları devam ederken, Futbol Direktörü Samet Aybaba, yeni teknik direktör Van Bronckhorst'a kapsamlı bir rapor sundu.

Beşiktaş Futbol Direktörü Samet Aybaba, yeni teknik direktör Van Bronckhorst ile bir toplantı yaparak kadro planlaması üzerine fikir alışverişinde bulundu. Aybaba, Avrupa'dan birçok kulübün ilgilendiği Gedson Fernandes ve Salih Uçan konusunun da görüşüldüğünü belirtti.

Samet Aybaba, "Gedson Fernandes ve Salih Uçan, Beşiktaş için çok değerli oyuncular. Hem hocamız hem de biz, bu oyuncuların takımda kalmasını istiyoruz. Ancak, iyi bir teklif gelirse ve oyuncular da ayrılmak isterse, yerlerini dolduracak oyuncular listemizde hazır" dedi.

Beşiktaş'ın yeni sezon hazırlıkları kapsamında, Gedson Fernandes ve Salih Uçan gibi önemli oyuncuların durumları değerlendirilirken, alternatif transfer planları da hazır durumda. Beşiktaş yönetimi, kadroyu güçlendirmek için tüm imkanları değerlendiriyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI