Santos'un alternatifleri hazır

Beşiktaş Yönetiminde Fernando Santos Sonrası Fikir Ayrılığı

Beşiktaş Yönetiminde Fernando Santos Sonrası Fikir Ayrılığı

Beşiktaş'ta Fernando Santos'un geleceğiyle ilgili belirsizlikler devam ediyor. Portekizli teknik direktörün ayrılmasının ardından yeni bir hoca arayışına giren kulüp yönetimi, hoca seçimi konusunda fikir ayrılıkları yaşıyor.

Yabancı Teknik Direktör Mü, Yerli Teknik Direktör Mü?

Sercan Dikme'nin haberine göre, Beşiktaş yönetimi içinde başkana yakın isimlerin yeniden yabancı bir teknik direktör getirilmesi fikri ağır basıyor. Ancak bazı yetkililer, yerli bir teknik direktörün takımı daha iyi yöneteceği görüşünde. Bu konuda öne çıkan isim ise Antalyaspor teknik direktörü Sergen Yalçın.

Fernando Santos Dönemi Değerlendirmesi

Beşiktaş, bu sezon Fernando Santos yönetiminde istikrarsız bir performans sergiledi. Takım ligde çıktığı 31 maçın sadece 14'ünü kazanabildi ve galibiyet hasreti çekti. Rakip kalelere 41 gol atarken, kalesinde 37 gol gördü. Son 4 lig maçından sadece birinde galip gelebilen Beşiktaş, önemli puan kayıpları yaşadı ve istenilen başarıyı elde edemedi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI