Savic'in menajerinden Beşiktaş itirafı

Beşiktaş'ın Savic Transferinde Son Dakika...

Trendyol Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ın stoper arayışları kapsamında gündemine aldığı Atletico Madrid'in Karadağlı stoperi Stefan Savic'in transferinde menajer Ayhan Yeşilbaş önemli açıklamalarda bulundu.

"Beşiktaş'la görüştük!"

Yeşilbaş, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Ara transfer döneminde de Beşiktaş'la görüşmüştük. Ama oyuncunun istediği ücret çok yüksekti. Normalde kendisi alacaklarını bırakıp Atletico Madrid'ten serbest oyuncu statüsünde çıkacaktı." şeklinde konuştu.

"Oyuncu 4 milyon Euro'nun üzerinde bir rakam talep etti, artı imza parası vardı." diyen Yeşilbaş, "Çok yüksek bir rakam olduğu için Beşiktaş uygun görmedi. Şimdi Savic ile yeni bir görüşme yapacağız. 2025 yazına kadar sözleşmesi var; ama serbest çıkacak Atletico Madrid'ten, alacaklarını bırakacak." şeklinde devam etti.

33 yaşındaki savunma oyuncusu bu sezon İspanyol ekibiyle 27 karşılaşmaya çıkmıştı.


Google SEO Uyumlu Anahtar Kelimeler: 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI