Seçimde Sergen Yalçın kozu

Hedef Sergen Yalçın! Beşiktaş'ta başkanlık yarışı kızışıyor

Beşiktaş'ta başkanlık yarışı kızışırken, teknik direktörlük için Sergen Yalçın isminin etrafında birleşildiği ve transfer için kesenin ağzının açıldığı konuşuluyor.

Koz Sergen! Beşiktaş'ta başkanlık yarışı kızışıyor

Çoğunluk aranmaksızın 3 Aralık'ta gerçekleştirilecek seçimli Beşiktaş kongresi için geri sayım sürerken, başkan adaylarının kozları da belli olmaya başladı. En çok merak edilen konu, futbol takımında yeni teknik direktörün kim olacağı.

Emre Kocadağ da Hasan Arat da henüz adaylıklarını resmen açıklamış değil.

Ancak kulislerden sızan bilgilere göre iki muhtemel adayın da teknik direktörlük koltuğuna oturtmak istediği isim aynı: Sergen Yalçın.

EMRE KOCADAĞ’IN TRANSFER PLANI

2020-21 sezonunda şampiyonluk yaşayan Sergen Yalçın'a Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nin anahtarını vermeyi planlayan Kocadağ'ın, deneyimli teknik adam ile birlikte transfer sürecini yürütmeyi planladığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; devre arası transfer döneminde de takıma yıldız isimler kazandırmayı planlayan Kocadağ en az 3 yıldız ismin transferi için yaklaşık 20 milyon Euro'yu gözden çıkardı ve bunun için gerekli kaynağı da buldu.

Sözcü

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI