Semih Kılıçsoy için karar verildi

Beşiktaş'tan Semih Kılıçsoy Kararı: Tek Şartla Takımda Kalacak!

Beşiktaş, genç yetenek Semih Kılıçsoy'un performansıyla dikkat çekmesi üzerine gelen transfer tekliflerine karşı kararını verdi. Siyah-beyazlılar, Türkiye rekorunu kıracak büyüklükte bir teklif gelmediği sürece Semih Kılıçsoy'u göndermeme kararı aldı.

İstanbul, [27.02.2024]

Beşiktaş forması altında Süper Lig'de 10 maçta 9 gol atan Semih Kılıçsoy, Avrupa devlerinin radarına girmiş durumda. Ancak Beşiktaş yönetimi, genç santrforu takımda tutma niyetinde. Yeni sezon planlamasını, Semih'in takımda kalacağı senaryosuna göre yapan siyah-beyazlılar, henüz Türkiye rekorunu kıracak astronomik bir teklif gelmediği sürece Semih Kılıçsoy'u göndermeme kararı aldı.


Sözcü'de yer alan habere göre, Avrupa kulüplerinden gelen tekliflere rağmen Beşiktaş'ın genç oyuncuyu göndermeye niyeti yok. Semih Kılıçsoy'un da en az bir sezon daha Beşiktaş forması giymek istediği ve bu yönde bir tavır sergilediği ifade ediliyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI