Serdal Adalı'nın listesi netleşiyor

Beşiktaş Kulübü’nde 3 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olağanüstü seçimli genel kurul için geri sayım başladı.

Beşiktaş Kulübü’nde 3 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olağanüstü seçimli genel kurul için geri sayım başladı.

Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Serdal Adalı, yönetim kurulu listesini şekillendirmek için yoğun şekilde çalışıyor. Adalı şimdiye kadar camianın önemli isimlerinden Metin Keçeli, Hakan Daltaban ve Melih Aydoğdu’yu listesine aldı. Fırat Fidan ve Doğan Küçükemre’nin de büyük olasılıkla Serdal Adalı’nın yönetim kurulunda yer alacakları aktarıldı.

Serdal Adalı diğer yandan futbol takımına devre arasında yapılması planlanan transferler için çalışmalarını yürütüyor. Adalı takımdaki ihtiyaçların belirlenmesi ve bu doğrultuda izlenecek yol haritasının çizilmesi konusunda Teknik Direktör Rıza Çalımbay’la bir araya gelecek.


Serdal Adalı göreve seçilmesi halinde Çalımbay’la yola devam edeceğini duyurmuştu. Adalı’nın deneyimli teknik adamın talepleri doğrultusunda transfer için düğmeye basacağı kaydedildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI