Sergen Yalçın'a Acun Ilıcalı Kancası

Beşiktaş eski Teknik Direktörü Sergen Yalçın İngiltere yolcusu

Son Dakika Beşiktaş haberi... Siyah beyazlı ekip ile geçtiğimiz sezon çifte kupa kazanan Sergen Yalçın, alınan kötü sonuçların ardından görevini bırakmıştı. Acun Ilıcalı'nın Sergen Yalçın için teklif hazırladığı ortaya çıktı. Ilıcalı, Hull City'nin menajerliğine bir süre önce Beşiktaş'tan istifa eden  Sergen Yalçın'ı getirmeye hazırlanıyor.

Beşiktaş 'tan ayrılan Sergen Yalçın'ın bir sonraki durağı belli oluyor. Siyah-beyazlı ekipten ayrıldıktan sonra hiçbir açıklama yapmayan ve hakkında çıkan dedikodulara da cevap vermeyen tecrübeli çalıştırıcı için flaş bir iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı, Championship'te mücadele eden takımı Hull City'nin başına bir süre önce Beşiktaş'tan ayrılan Sergen Yalçın'ı getirmeye hazırlanıyor. İşte son dakika haberinin detayları...

İngiltere'de Premier Lig'in bir altı olan Championship'te mücadele eden Hull City'i almak için son pazarlıkları yapan Acun Ilıcalı, takımın başına Sergen Yalçın'ı düşünüyor.

Takımın ligde 19’uncu sırada olması ve menajer Grant McCann'in 1 puan ortalaması tutturması nedeniyle Acun Ilıcalı, kulübü satın alır olmaz  menajer hamlesi yapacak. İddialara göre Ilıcalı, Sergen Yalçın ile görüştü. Olumlu yanıt aldı. Hatta Yalçın'ın da bu nedenle Türkiye içinden gelen tekliflere olumsuz cevap verdi.

Beşiktaş'ta göreve devam ederken, yurt dışı hayalinin olduğunu belirten Sergen Yalçın'ın dil konusunda eğitimlerini de hızlandırdığı da biliniyor.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI