Sergen Yalçın'dan Teklife Yanıt

Beşiktaş'ta son haftalarda kulüp gündeminin üst sıralarında yer alan teknik direktör Sergen Yalçın’ın yeni sözleşme konusunda dün ilk görüşme yapıldı.

Beşiktaş'ta son haftalarda kulüp gündeminin üst sıralarında yer alan teknik direktör Sergen Yalçın’ın yeni sözleşme konusunda dün ilk görüşme yapıldı. Dün öğle saatlerinde yapılan antrenmanın ardından Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerle Ümraniye Tesisleri'nde bir araya gelen Yalçın, teklifi dinledi. Beşiktaşlı idareciler, 2+1 yıllık yeni kontrat ve 8 ile 10 milyon TL arasında değişen maaş teklifini Sergen yalçın'a iletti. Konuyla ilgili olarak resmi adım atılması sebebiyle mutlu olan Yalçın, yeni sözleşme için Başkan Çebi ve yönetimle fikir birliğine vardı.

İmzada sorun yok  

Fanatik'te yer ovalan habere göre; karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantının finalinde söz alan Sergen Yalçın, “Ligin en iyi futbol oynayan takımıyız. Bu oyunumuzu şampiyonlukla taçlandırmamız şart. Sezon sonuna kadar futbolcuların primlerini ve ödemelerini eksiksiz yapalım. Belirlenen şartlarda ben imzayı atmaya her zaman hazırım” ifadelerini kullandı. İlk görüşmeden pozitif havayla ayrılan tarafların, ilerleyen süreç içerisinde tekrar bir araya girip anlaşmaya resmiyet kazandırması bekleniyor. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun