Sergen Yalçın'ın yeni adresi

Sergen Yalçın televizyon yorumculuğuna geri döndü.

Acun Ilıcalı bu yıl TV 8.5 kanalını 'futbol ağırlıklı' bir yapı içinde değerlendirecek. Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Fırat Aydınus ve Murat Kosova gibi isimleri kadrosuna dahil etti. Son olarak duayen bir isimle anlaşma sağlandı.

Türk futbolunun son dönemlerdeki en büyük hakemlerinden biri olarak gösterilen Fırat Aydınus, düdüğü astıktan sonra ilk kez ortaya çıktı. Televizyon kanallarını peşinden koşturan eski köfteci Aydınus, Acun Ilıcalı'yla yeni projelerde yer alacak.

Acun Ilıcalı ile Fırat Aydınus'un dostluğu eskiye dayanıyor... Son yılların en popüler hakemlerinden olan Aydınus, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında şarkı söylemiş ve kolundaki Siyah-Beyaz bileklik dikkat çekmişti!

Acun Ilıcalı'nın Rıdvan Dilmen'le yakınlığından söz etmeye gerek yok... İkilinin arasından yıllardır su sızmıyor. NTV'den sonra TRT Spor'da yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen, YouTube projesini askıya aldı ve Acun'la anlaştı.

Beşiktaş'ı şampiyon yaptıktan sonra pek çok takımdan teklif alan Sergen Yalçın teknik direktörlük yapmak istemiyor. Televizyon dünyasında devam edecek olan Yalçın, TV 8.5'ta yorumculuk yapacak.

TV 8.5'un ekran yüzü ise Murat Kosova olacak. 25 yılı aşkın NTV kariyerine son verecek olan Kosova, Rıdvan Dilmen'le yeniden bir araya geliyor... İkilinin %100 Futbol programı televizyon tarihine geçmişti.

Acun Ilıcalı'nın son transferi ise Şansal Büyüka... Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Digitürk'ün eski 1 numarasının Acun'un kanalında yeniden çalışmaya başlayacağını duyurdu. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI