Terim gidiyor, Santos geliyor

Beşiktaş, Fernando Santos ile Yollarını Ayırmayı Düşünüyor

Beşiktaş'tan Fernando Santos Şoku! Panathinaikos ile Anlaşma İddiası

Bu sezon istenilen performansı gösteremeyen Beşiktaş'ın teknik direktörü Fernando Santos'un takımdan ayrılması gündemde. Defansif futbol tercihi ve sonuçlardaki düşüş nedeniyle Portekizli teknik adamın sezon sonunda görevine son verileceği konuşuluyor.


Panathinaikos'un Gözü Fernando Santos'ta

Beşiktaş'ın Fernando Santos ile yollarını ayırması halinde, Yunanistan Süper Lig takımlarından Panathinaikos'un Portekizli teknik direktörü takip ettiği bildirildi. 69 yaşındaki deneyimli antrenörün, Yunan devi Panathinaikos'a transfer edilebileceği iddia ediliyor.


Fatih Terim'in Panathinaikos Macerası Son Buluyor

Panathinaikos'un mevcut teknik direktörü Fatih Terim'in performansından memnun kalmadığı ve sezon sonunda yollarını ayırmayı planladığı belirtiliyor. Terim'in Yunan ekibindeki görevine son verilmesiyle birlikte Fernando Santos'un Panathinaikos'a gelmesi bekleniyor.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI