Tolgay Arslan Fenerbahçe ile anlaştı

Fenerbahçe’nin eski futbolculcusu Serhat Akın, transferi gündemde olan Beşiktaşlı Tolgay Arslan’la ilgili, ''Fenerbahçe’ye gelecek. Ersun Yanal onu çok istiyor'' yorumunu yaptı.

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Serhat Akın, transferi gündemde olan Beşiktaşlı Tolgay Arslan’la ilgili “Fenerbahçe’ye transfer olacak. Ersun Yanal onu çok istiyor.” dedi.

Fenerbahçe’nin devre arası transfer çalışmalarını değerlendiren Serhat Akın, Tolgay Arslan’la ilgili dikkati çeken bir açıklamalarda bulundu. Akın, Fenerbahçe'nin tolgay'la anlaştığını açıkladı. 

Radyospor’a konuşan Serhat Akın’ın Tolgay Arslan’la ilgili açıklamaları şöyle;

“JAILSON’LA ÇOK İYİ İKİLİ OLACAK”

“Tolgay Fenerbahçe’ye gelebilir, tam Fenerbahçe’nin istediği oyuncu. O Fenerbahçe'yi, Fenerbahçe de onu istiyor. Aziz Yıldırım başkanken Fenerbahçe’ye gelmek istedi. O dönemde Şenol hocayla, oynatılmadığı için sorun yaşıyordu. Ama ben ‘gelme, doğru zaman’ değil” dedim. O zaman Beşiktaş’ta kalmalıydı. Şu anda Fenerbahçe’ye gelmeli. Doğru zaman. Ve gelecek. Ersun Yanal onu çok istiyor. Jailson toplayıcılık işini yapar, Tolgay önde de oynayabiliyor, iki yönlü. Jailson’la çok iyi ikili olacak. Fenerbahçe, Tolgay’dan küçük çaplı bir kahraman yaratır.”