Topun ağzında

Beşiktaş'ın olay yöneticisi Umut Tahir Güneş'le yollar ayrılıyor mu?

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nın, Türkiye Kupası yarı final mücadelesinde Fenerbahçe'ye farklı yenilmesinin yankıları sürüyor. Derbide bir ara fark 35 sayıya çıkarken sarı-lacivertli takımın Baş Antrenörü Šarūnas Jasikevičius'ün 4. periyotta yedek oyunculara yer vermesi dikkat çekti. 

Basketbola bu sezon yatırım yapan Hasan Arat, Beşiktaş'ın Fenerbahçe karşısında ağır bir yenilgi almasına tepki gösterdiği ve basketboldan sorumlu yönetici Umut Tahir Güneş'ten ayrıntılı bir rapor istediği belirtildi. Arat'ın ayrıca Dusan Alimpijevic'in saha içi ve saha dışı davranışlarından dolayı rahatsız olduğu ve Sırp teknik adamı uyaracağı öğrenildi. 

Beşiktaşlı taraftarlar, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Umut Tahir Güneş'in verdiği sözleri tutmasını beklediklerini vurgularken birçok taraftar genç yöneticiyi istifaya davet etti.

Geçen sezon yine takımın başında bulunan ve başarısız bir performans ortaya koyan Umut Tahir Güneş'in Fenerbahçe hezimetinin ardından hiçbir açıklama yapmaması dikkat çekiyor. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI