Transferde Beşiktaş pişmanlığı

Forvet transferi için dört koldan arayışlarını sürdüren Beşiktaş, golcü transferinde Weghorst'la mutlu sona ulaşmıştı.

Forvet transferi için dört koldan arayışlarını sürdüren Beşiktaş, golcü transferinde Weghorst'la mutlu sona ulaşmıştı. Siyah beyazlılar, Hollandalı golcüden önce Jordy Caicedo için teklif yapmış ancak bu teklif kabul görmemişti. CSKA Sofia daha sonra bu kararından ötürü pişman oldu. İşte detaylar...

Transfer sezonunun başında Beşiktaş, Bulgaristan ekibi CSKA Sofia'dan Jordy Caicedo için bonuslar dahil ve taksitlerle ödenmek şartıyla 3.5 milyon Euro'ya yakın teklif önerirken, Bulgaristan tarafı bunu reddederek peşin ödeme istemişti.

Gelişen süreç içerisinde Caicedo ortadan kaybolurken, menajeriyle beraber İstanbul'da olduğunu açıklamıştı.

Futbolcu için Kartal'ın teklifini reddeden CSKA Sofia, 24 yaşındaki Ekvadorlu santrfor için Tigres'in 2.5 milyon Euro'luk önerisini kabul etmek zorunda kaldı.

CSKA Sofia, Caicedo konusunda büyük bir pişmanlık yaşadı. Takvim'de yer alan habere göre; başta taraftarlar olmak üzere camia, oyuncunun Beşiktaş'a verilmemesinin büyük bir hata olduğunu aktardılar ve "Neden satmadık?" şeklinde tepki gösterdiler.

JORDY CAICEDO KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Jordy Caicedo, 18 Kasım 1997 tarihinde Ekvador'un Machala kentinde doğdu. Futbola ülkesinin takımı Universidad Católica'da başlayan Caicedo, 2019'da Brezilya ekibi Vitoria'ya transfer oldu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI