Transferde kafa karıştıran detay!

Beşiktaş'ın açıklanan yeni transfer komitesi kafa karıştırdı.

Beşiktaş'ta gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için harekete geçildi ve ikinci Başkan Hüseyin Yücel liderliğinde bir transfer komitesi kuruldu. Ancak bu kurulda Başkan Hasan Arat ile futbol direktörü Samet Aybaba'nın yer almaması dikkat çekti. Ayrıca, futbolun içinden gelen yönetici Feyyaz Uçar'ın da komitede geri planda kaldığı belirtildi.


Arat neden yok?

Başkan Hasan Arat'ın transfer komitesinin dışında tutulması şaşkınlık yarattı. Zira, daha önce Fernando Santos'un yanı sıra Al Musrati ve Muci gibi transferlerde aktif rol aldığı biliniyordu.


Aybaba dışlandı mı? 

Futbol direktörü Samet Aybaba'nın da transfer komitesinde yer almaması dikkat çeken bir ayrıntı. Santos'un Aybaba'ya yaptığı, "Jonas Svensson gibi oyuncuları transfer etmeyelim" şeklindeki uyarısının bu kararda etkili olduğu iddia ediliyor.

Bu gelişmeler, Beşiktaş'ın gelecek sezonun kadrosunu oluşturma sürecinde yaşanan değişiklikleri ve kulüp içi dinamikleri gösteren önemli bir gelişme olarak kaydedildi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI