Transferler için kolları sıvadılar!

Gelecek sezonnun transfer planlamasını yapan Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Gelecek sezonnun transfer planlamasını yapan Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. 

Beşiktaş Futbol Direktörü Samet Aybaba, gelecek sezon kadroda revizyona gitmek amacıyla transfer planlamalarını başlattı. 

Aybaba'nın, yaz kampına kadar transferleri tamamlamak istediği ve bu doğrultuda transfer listesindeki oyuncuları yakından takip ettiği belirtiliyor.


Deneyimli yöneticinin, transferi Haziran ayının sonuna kadar bitirerek yeni oyuncuları yaz kampına yetiştirmeyi hedeflediği ifade ediliyor. Aybaba'nın, geçtiğimiz günlerde Kopenhag'ın Manchester City ile oynadığı Şampiyonlar Ligi mücadelesinde tribünde görüntülendiği ve Kopenhag'da forma giyen bazı yetenekli oyuncuları takip ettiği bildiriliyor.


Aybaba'nın Teknik Direktör Fernando Santos ile sık sık iletişim kurarak transfer planlamalarını şekillendirdiği ve gelecek dönemde listesindeki birçok oyuncuyu canlı olarak izlemeyi planladığı vurgulanıyor. Beşiktaş yönetimi, revizyon çalışmalarıyla birlikte gelecek sezonun kadrosunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Kaynak: NTV

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI