Türkiye-ABD saat kaçta, hangi kanalda?

Türkiye-Amerika Birleşik Devletleri voleybol yarı final maçı ne zaman, hangi kanalda?

Voleybolda milli heyecan hız kesmeden devam ediyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi'nin çeyrek finalinde İtalya'yı 3-0 mağlup etti ve yarı finale yükseldi. Ay-yıldızlılar yarı finalde ABD ile karşılaşacak. Şimdi tüm gözler bu kritik müsabakada olacak. Peki, Türkiye-Amerika Birleşik Devletleri voleybol yarı final maçı ne zaman?

Türkiye-Amerika voleybol yarı final maçı ne zaman, saat kaçta? Filenin Sultanları'nın Milletler Ligi'nde rakibi Amerika Birleşik Devletleri... 

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi'nde yarı finale yükseldi. FIVB Milletler Ligi Finalleri'nin yarı final maçı şimdi voleybolseverlerin gündeminde yer alıyor. İşte, Filenin Sultanları'nın Milletler Ligi'nde yarı final maç tarihi...

TÜRKİYE-AMERİKA VOLEYBOL YARI FİNAL MAÇI NE ZAMAN?

Filenin Sultanları, yarı finalde 16 Temmuz Pazar günü TSİ 03.30'da ev sahibi ABD'yle karşılaşacak.

Müsabaka, TRT Spor'da yayınlanacak. 

ÇEYREK FİNAL MAÇINDAN NOTLAR

Türkiye: 3 - İtalya: 0

Salon: College Park Center

Hakemler: Noemi Rene Karina (Arjantin), Fabrice Collados (Fransa)

TÜRKİYE: Ebrar Karakurt, Zehra Güneş, Melissa Vargas, İlkin Aydın, Eda Erdem Dündar, Elif Şahin (Gizem Örge, Ayça Aykaç, Cansu Özbay, Derya Cebecioğlu)

İTALYA: Nwakalor, Villani, Mazzaro, Bosio, Sylla, Danesi (Fersino, Degradi, Squarcini, Omoruyi, Gennari, Maual)

Setler: 25-20, 25-15, 25-18

Süre: 65 dakika (22, 21, 22)

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI