Üzülmez: Arabamı da, paramı da alırdı!

Beşiktaş'ın efsane kaptanı olarak futbola veda eden ve teknik direktör olarak en son Eyüpspor'da görev yapan İbrahim Üzülmez, Batuhan Karadeniz'İn açıklamaları üzerine konuştu.

Teknik direktör olarak kariyerine devam eden Beşiktaş'ın efsane futbolcularından İbrahim Üzülmez, Batuhan Karadeniz'le anılarını anlattı.  Üzülmez, "Sadece para değil arabamızı da alır giderdi. Ben odamda dinleniyorum eve gideyim diyorum araba yok, ‘Bir yere gidip geliyorum’ diyordu, iki gün araba onda kalıyordu." dedi.

Beşiktaş'ın efsane kaptanı olarak futbola veda eden ve teknik direktör olarak en son Eyüpspor'da görev yapan İbrahim Üzülmez, Batuhan Karadeniz'İn açıklamaları üzerine konuştu. 

Hürriyet'te yer alan habere göre; Karadeniz'in araba anısını doğrulayan Üzülmez, "Batuhan Karadeniz'e çok desteğimiz oldu. O zaman altyapıdan gelmişti. Sadece Batuhan değil genç kardeşlerimize en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorduk." dedi.

"BATUHAN SADECE PARA DEĞİL ARABAMIZI DA ALIRDI"

Üzülmez sözlerini şöyle sürdürdü: "Batuhan bunların içerisinde biraz daha hiperaktif olduğu için benden habersiz bankaya gidiyordu. Şerafettin abi dediği kişi beni arıyordu, Batuhan’ın haberi yok ama, ‘Batuhan geldi ne yapayım?’ diyordu, ‘Ver abi’ diyordum. Batuhan benim Milli Takımda da oda arkadaşımdı. Çok anlattım ama Batuhan’ın kafa hep saha dışında çalıştığı için belli bir yerlere gelmedi. O dönemlere dair anlattığı anılar doğru, arabamızı verdik, paramızı verdik ama Batuhan çok güzel kardeşimizdir. Allah yolunu açık etsin. Sadece para değil arabamızı da alır giderdi. Ben odamda dinleniyorum eve gideyim diyorum araba yok, ‘Bir yere gidip geliyorum’ diyordu, iki gün araba onda kalıyordu."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI