Valerien Ismael transfer istedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Kayserispor maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Kayserispor maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 

İşte Ismael'in maç sonrası açıklamaları; 


"Zor bir maç oldu. Çok iyi bir mantalite gösterdik. 90 dakika boyunca oyunu bırakmadık. Belki iyi olmadığımız bölümler oldu ama taraftarımızın desteğiyle golü bulduk. Oyuncularıma ve taraftarlarımıza teşetkür ediyorum. 

Josef, Welinton ve Emirhan'ın yokluğunda kadro derinliğini yeniden kazanmak istiyoruz. Emirhan'ın gidişi bizim çok sürpriz oldu. Transfere ihtiyacımız var. Eksiklerimiz var. Ve bu eksiklerimizi bir anlamda kendi içimizde gidermek istiyoruz. Bu anlamda transfer eksikliğimiz belirgin bir şekilde görünüyor. 


Geldiğimden bu yana teknik kadro ve futbolcular olarak hep birlikte çok iyi çalışıyoruz. Ghezzal'in attığı gol yaşadığımız sevinç hepimizin verdiği mücadelenin bir dışa vurumdur. Hepimiz Beşiktaş'ın başarısı için büyük bir savaş veriyoruz." 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI