Vida'nın eşi resmen açıkladı

Ivana Vida sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Beşiktaş'a veda etti.

Süper Lig'de bu sezon birçok oyuncusu ile yollarını ayırmaya hazırlanan Beşiktaş'ta tecrübeli savunmacı Vida da dün oynanan Konyaspor maçının ardından takımla vedalaştı. Tecrübeli stoperin eşi Ivana Vida da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Siyah Beyazlılar'a veda etti.

2017-2018 sezonunun ara transfer döneminde Beşiktaş 'a katılan ve o dönemden itibaren Siyah Beyazlılar'ın savunmadaki sigortası durumuna gelen 33 yaşındaki Hırvat stoper Domagoj Vida ile yollar ayrılıyor. Dün oynanan Konyaspor maçı sonrası takım arkadaşlarıyla vedalaşan tecrübeli futbolcu duygusal anlar yaşadı. 

Tecrübeli stoperin eşi Ivana Vida da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Siyah Beyazlılar'a veda etti. 

Paylaşımda Ivana Vida, "Burada geçirdiğimiz yıllar boyunca gösterdiğiniz sevgi ve destek için sonsuz teşekkürler. Yengeniz olmak hayatımda yaşadığım en güzel deneyimdi, çok teşekkür ederim. Şimdi veda zamanı ama hepiniz daima kalbimizde olacaksınız." ifadelerine yer verdi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI