Volkan Demirel'den Şenol Güneş'e sert tepki

Atakaş Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel, katıldığı bir YouTube kanalında , Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) verdiği Hatayspor ve Gaziantep FK kararına tepki gösterilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Atakaş Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel, katıldığı bir YouTube kanalında , Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) verdiği Hatayspor ve Gaziantep FK kararına tepki gösterilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

3 PUAN TARTIŞMALARI İÇİN KONUŞTU

L1 Üçgen isimli YouTube kanalına konuk olan 41 yaşındaki çalıştırıcı, 6 Şubat depremlerinden sonra ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK maçları hakkında TFF tarafından verilen karar sonrası çıkan 3 puan tartışmaları hakkında konuştu.

VOLKAN DEMİREL'DEN SERT TEPKİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Adana Demirspor ile oynanan karşılaşma sonrası "Bu lig hukuk dışı, mantık dışı" sözleri gündem olmuştu ve Beşiktaş'ın Hatayspor ve Gaziantep FK takımının oynadığı tüm maçların iptal edilmesini istediği öne sürülmüştü.

'BENİM OYUNCUM ÖLMÜŞ, SENİN 3 PUANIN SİLİNSE NE OLUR?'

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Volkan Demirel şu ifadeleri kullandı:

Alınan puanlar veya oynanan, oynanmayan maçlar sayılsın, sayılmasın... Bunları konuşmak bile şu anki ortamda bence çok yanlış. Ben bu konu hakkında konuşmamayı tercih etmelerini diliyorum. Çünkü yakışmıyor. Bana çok ufak hesaplar gibi geldi. Çünkü Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem ama benim bir oyuncum, bir sportif direktörüm hayatını kaybetmiş. Bunlar hayattan silinmiş, senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?

ŞENOL GÜNEŞ NE DEMİŞTİ?

Siyah beyazlı kulübün asbaşkanı Emre Kocadağ, önceki gün yaptığı açıklamada, "Lig bittiğinde, mevcut şekilde tescil edilmemesini isteyeceğiz. Bununla ilgili resmi başvuruda bulunacağız" demişti. Şenol Güneş ise, 'Bu ligin sonuçları ne olursa olsun mantık dışı, hukuk dışı bir lig. Yani bunu suçlamak için söylemiyorum. Şimdi düşün iki üç hafta dinleniyorsunuz. Bir maç oynuyorsunuz. Bir takım bakıyorsunuz puanı yok. O da bir üç puan alıyor.' ifadelerini kullanmıştı.

VOLKAN DEMİREL: ATSU'YU GÖRDÜM

Depremde hayatını kaybeden Atsu'nun 13.günde bulunduğunu söyleyen Volkan Demirel, "Gidip görmüştüm ve maalesef hiç tanınmayacak haldeydi" dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI