Weghorst'a çok özel görev

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisinde Wout Weghorst'a özel bir görev vermeyi planlıyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisinde Wout Weghorst'a özel bir görev vermeyi planlıyor. Fenerbahçe'nin ön alan baskısı nedeniyle uzun toplarla çıkılmasını isteyen Fransız çalıştırıcı, 1.97'lik kulenin fiziğine güveniyor.

Golcü oyuncu, Beşiktaş 'taki başarılı performansının ardından Hollanda Milli Takımı'na davet edilmişti. Ismael, derbide Wout Weghorst'a özel bir görev vermeyi planlıyor. Fenerbahçe'nin ön alan baskısı ve bu bölgede kaptığı toplarla yarattığı tehlikelerin önüne geçmek isteyen Fransız çalıştırıcı, gerekirse geriden uzun toplarla çıkılmasını istiyor.

Bu konudaki en büyük güvencesi de hava toplarında etkili olan Weghorst. Yıldız futbolcu ülkesinden döndükten sonra taktik çalışmalarda bu konu üzerine provalar yapılacağı öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI