Welinton gidecek Samy gelecek

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri (BJK transfer haberi)

El Ittifaq ile anlaşan Welinton'ın ayrılmaya hazırlandığı Beşiktaş'ta savunma hattına takviye konusunda gündeme gelen Ferencvaros'tan Samy Mmaee için teklif hazırlığında olunduğu belirtildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş 'ta Welinton'un da El Ittifaq ile anlaşması sonrası savunma hattının önemi artmış durumda. Bu doğrultuda Siyah-Beyazlıların gündeminde gelen isimlerden biri de Ferencvaros'tan Samy Mmaee oldu. 

Lions del Atlas, Romain Saiss'in de millî takımdan arkadaşı olan Samy Mmaee için devrede olduğunu aktardı. Hatta Siyah-Beyazlıların bir teklif hazırlığında olduğu belirtildi. 

Beşiktaş'ın Samy Mmaee için ilk etapta 1.5 milyon Euro'luk bir teklif sunmayı planladığı ifade edilmekte. 

Kariyerine Belçika'da başlayan ve alt yaş gruplarında Belçika Millî Takımı forması giyen 25 yaşındaki stoper, daha sonra A millî düzeyde Fas forması ile mücadele etmeye başladı. Mmaee, Şubat 2021'de 500 bin Euro bonservis bedeli karşılığında St. Truiden'den Ferencvaros'a transfer olmuştu.  

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI