Ders olsun!

Adaletsizliğin dip yaptığı, bağıranın haklı, tehdit edenin alkışlandığı bir sezonu Beşiktaş, iki farklı öne geçtiği maçta bir puana razı olarak bitirdi.

Adaletsizliğin dip yaptığı, bağıranın haklı, tehdit edenin alkışlandığı bir sezonu Beşiktaş, iki farklı öne geçtiği maçta bir puana razı olarak bitirdi.

Yıllardır süregelen alışkanlık ne yazık ki bu akşam da devam ederken final tarzındaki maçlar Beşiktaş için hep olumsuz sonuçlanıyor.

Maça hızlı başlayıp ilk yarı bitmeden iki farklı öne geçiyorsun ama her iyi kalecinin senede bir kere başına gelecek saçma sapan gol yeme ritüelinde Mert, gelecek sezonun da saçma sapan gol yeme hakkını Konya karşısında kullandı.

Atiba'nın vedasında "üç puan geldi" derken Konyaspor iki farklı yenilgiden gelip öne geçince "ruh git" demeye başladık!

Rakip 10 kişi kalmasına rağmen baskı kurup gol bulamayınca seri başı hakkını kaybettiğimiz Konferans Ligine "merhaba" dedik.

Beşiktaş Kulübü, bu sezonu etraflıca değerlendirmeli ve dersler çıkarmalı!

Futbol aklı olarak görevlendirilenlerin artık görevine devam etmemesi Beşiktaş için en büyük kazanım olacaktır.

Şenol Güneş yönetimindeki takıma yapılacak transferlerin kampa yetiştirilmesi de Beşiktaş için büyük bir artı olacaktır.

Takımın için alternatif olsun diye oyuncu doldurmak yerine az ama öz katkı sağlayacak oyuncular transfer edip alternatifleri de alt yapıdan gelen oyuncularla oluşturmak tek proje olmalıdır.

Bu arada takım için önerilerde bulunurken yönetimin Şenol Güneş güvencesi saha için tamam ama saha dışında da adaletsizliğin tavan yapmaması adına stratejisini belirlemesi gerekir.

Nedim Güngör

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI