Yeni maestro Romanya'dan

Beşiktaş, transfer çalışmalarında hata yapmamak adına ince eleyip sık dokuyor.

Beşiktaş Transfer Haberleri: Darius Olaru Gündemde

Beşiktaş'ta gelecek sezon şampiyonluk parolası kapsamında transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Siyah-beyazlılar, orta saha mevkiinde önemli bir ismi gündemine aldı. İşte detaylar...

Beşiktaş'ın Yeni Hedefi: Darius Olaru

Beşiktaş, Rumen ekiplerinden Steaua Bükreş'in kaptanı Darius Olaru'yu transfer listesine aldı. Orta sahada yaratıcı ve mücadeleci bir oyuncu arayan Kara Kartal, Olaru'yu kadrosuna katmak istiyor.

Brad Friedel kolları sıvadı 

Beşiktaş, ABD'li Brad Friedel'ı danışmanlık görevine getirerek, elden çıkarmak istediği oyuncuların piyasa değerini artırmayı hedefliyor. Friedel'ın bu görevi, Beşiktaş'ın transfer stratejilerinde önemli bir rol oynayacak.

Maaş Bütçesinde Boşluk Yaratma Planı

Beşiktaş, mevcut kadrosunda bulunan Arthur Masuaku, Valentin Rosier, Daniel Amartey, Ante Rebic, Vincent Aboubakar, Alex Oxlade-Chamberlain ve Jean Onana gibi oyuncuları satarak maaş bütçesinde yaklaşık 14 milyon euroluk bir boşluk yaratmayı planlıyor. Bu sayede, yeni transferler için bütçe oluşturulacak.

Hata Yapmamak İçin Titiz Çalışma

Beşiktaş, transfer çalışmalarında hata yapmamak adına ince eleyip sık dokuyor. Yeni oyuncuların seçiminde dikkatli davranan yönetim, takıma katkı sağlayacak isimler üzerinde duruyor.

Darius Olaru'nun Performansı

Steaua Bükreş forması giyen Darius Olaru, Romanya Ligi'nde gösterdiği performansla dikkat çekiyor. Orta saha oyuncusu, takımının kaptanlığını yaparak liderlik özelliklerini de sergiliyor. Beşiktaş, Olaru'nun tecrübesi ve yetenekleriyle orta sahayı güçlendirmeyi hedefliyor.

Fotomaç

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI