Ahmet Çalık Unutulmadı

Süper Lig'in 21. haftasında Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı konuk ettiği karşılaşmada, geçtiğimiz Salı günü trafik kazasında hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık unutulmadı.

Süper Lig'in 21. haftasında Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı konuk ettiği karşılaşmada, geçtiğimiz Salı günü trafik kazasında hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık unutulmadı. Mücadelenin 6. dakikasında iki ekibin futbolcuları Ahmet Çalık'ı anmak için topu dışarı attı.

Süper Lig 'in 21. haftasında Beşiktaş 'ın Gaziantep FK'yı konuk ettiği karşılaşmada, trafik kazasında hayatını kaybeden Ahmet Çalık unutulmadı.

Maç öncesinde sahaya çıkan futbolcular, Ahmet Çalık'ın fotoğrafının bulunduğu tişörtlerle ısınmaya çıkarken, İstiklal Marşı öncesinde ise 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu

Maçın başlama vuruşunun ardından ise Ahmet Çalık'ın forma numarası olan 6. dakikada, Beşiktaş file bekçisi Ersin Destanoğlu topu oyun dışına gönderdi. İki takım futbolcuları da alkışlarla Ahmet Çalık'ı andı. Beşiktaş tribünleri ise Ahmet Çalık tezahüratlarında bulundu.

İki takımın sosyal medya hesaplarından eş zamanlı olarak Ahmet Çalık paylaşımları yapıldı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI