Aleyna Dabanlı hayatını kaybetti

Beşiktaş'ın 20 yaşındaki genç atlet sporcusu Aleyna Dabanlı Şile Ağva'da arkadaşlarıyla birlikte yüzmek için girdiği denizde hayatını kaybetti.

Beşiktaş'ın 20 yaşındaki genç atlet sporcusu Aleyna Dabanlı Şile Ağva'da arkadaşlarıyla birlikte yüzmek için girdiği denizde hayatını kaybetti. İşte detaylar...

Genç sporcunun 18 Temmuz Pazartesi günü arkadaşlarıyla birlikte gittiği Ağva sahilinde dalgalı denize girdi ve akıntıya kapıldığı açıklandı. 

Arkadaşlarının arasından iki kişinin yüzerek, birinin ise sahilde bulunan cankurtaranlar tarafından kurtarıldığı bildirilirken genç sporcunun cansız bedeni de bulunarak kıyıya çıkartıldı.

Başarılı sporcu Aleyna Dabanlı'nın vefat haberi Beşiktaş ve spor camiasını ve yakınlarını üzüntüye boğdu. 

20 yaşındaki Aleyna Dabanlı, Bartın'da toprağa verildi. Ömrünün baharında hayatını kaybeden genç sporcu için merkeze bağlı Tasmacı köyünde düzenlenen cenaze törenine Bartın Gençlik Spor İl Müdürü milli atlet Halil Akkaş, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Helallik alınmasının ardından cenaze namazı kılındı. Başarılı sporcu Aleyna Dabanlı dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi. Kartalhaber olarak Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI