Ankaragücü'nden Beşiktaş maçı açıklaması

Beşiktaş maçına seyirci yasağı getirilen Ankaragücü'nde, getirilen seyirci yasağıyla ilgili açıklama geldi.

MKE Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin, Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu Beşiktaş'la oynayacakları maçta sarı-lacivertli taraftarların deplasman tribününe alınmayacak olmasının sezon başı alınan bir karar olduğunu söyledi.

Oda TV'ye konuşan Hüseyin Aytekin, sezonun ilk yarısında ve Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'la Ankara'da oynadıkları maçları hatırlatarak, şunları kaydetti:

"Bu sezon sahamızda oynanan iki maçta da Beşiktaş taraftarı yer almamıştı. Bu kural gereği taraftarlarımız hafta sonu oynanacak mücadelede statta yer alamayacak. Bu, yeni alınmış bir karar değildir. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde iki kulüp taraftarı deprem bölgesinde omuz omuza arama kurtarma çalışmalarında bulundu. Onlarca tırın deprem bölgesine ulaşmasını sağladılar. Türkiye'ye iki büyük camianın dostluğunu gösterdiler. Hafta sonu oynayacağımız karşılaşmanın deplasman yasağı kuralının son kez uygulanacağı MKE Ankaragücü-Beşiktaş müsabakası olacağına inanıyorum."


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI