Arat, Orman'a dava açıyor!

Beşiktaş'ta, 2019 yılında görev yapan Fikret Orman ve yönetiminin 5 aylık icraatı, pandemi nedeniyle geciken ve 25 Aralık 2021'de gerçekleşen genel kurulda onaylanmamıştı.

Beşiktaş'ta, 2019 yılında görev yapan Fikret Orman ve yönetiminin 5 aylık icraatı, pandemi nedeniyle geciken ve 25 Aralık 2021'de gerçekleşen genel kurulda onaylanmamıştı. Bu durum, Başkan Fikret Orman ve yönetiminin ibra edilmemesine sebep olmuştu. Yeni yönetim, Hasan Arat liderliğinde, ibra edilmeyen dönemde sorumluluk davası açmak için adliyeye başvurdu.

Ancak dikkat çeken bir nokta, siyah-beyazlıların eski başkan Fikret Orman'a karşı sorumluluk davası açarken, mevcut yönetimde bulunan 2. Başkan Hüseyin Yücel gibi Orman'ın yanında görev yapan diğer isimlere karşı dava açmamış olmaları oldu. Pandemi sebebiyle gerçekleştirilen genel kurulda, 2019 mali ve idari ibra oylamasında Fikret Orman ve Yönetimi, genel kuruldan ibra alamamıştı. 

Milliyet 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI