Arat: Transfere bu kadar para harcanmaz!

Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat'tan çarpcı sözler...

Beşiktaş'ta Başkan Adayı Hasan Arat açıklamalarda bulundu. 3 Aralık'taki seçim öncesi vaatlerini sıralayan ve şu anki yönetimi eleştiren Arat'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

-"Beşiktaş’ı yönetenler bu sene transferde para harcamadık diyor ancak 60 milyon euro harcadık."

-"Biz gelir gelmez büyük bir arazi alacağız, bunu vaad olarak bunu vermiyoruz bu işi kesinleştireceğiz."

-"Beşiktaş’a gelen herkes bir şeyler alıp gitti. Ben lansmanda Beşiktaş’ın mallarını açıkladım, herkes şaşırdı. Beşiktaşlıya kendi mallarını unutturdular."

-"Bana karşı hepsi birleşti, burası net. Eski TFF başkanı oturduğu yerde adayları çağırıp icazet vermeye kalktı. Bu düzen böyle devam etmeyecek."

-"Bu seçim Beşiktaş için en kritik seçimdir. Lütfen 3 Aralık günü oy vermeye gelecek olan tüm kongre üyelerimiz bu bilinçle sandık başına gelsinler. Taraftarlarımız süreci bu şekilde takip etsinler. Bu seçim Beşiktaş’ın son çıkışıdır."

-"Biz her şeyi çalıştık. Çatı konusunda Tüpraş ile de görüştük. Biz diyoruz ki yeni açığın tamamını birleştireceğiz. Bunu yapacağız, göreceksiniz."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI