Atatürk’ten sonra İnönü! Beşiktaş da atağa kalktı

Beşiktaş'ın Stadı'nın ismi İnönü mü olacak?


Fenerbahçe'den sonra Beşiktaş'ta stadyum adını değiştiriyor. Bazı kongre üyeleri stadın ismine Atatürk'ün silah arkadaşı İsmet İnönü koyulması için çalışmaları başlattı...

Fenerbahçe’nin Şükrü Saracoğlu stadına Atatürk isminin verilme çalışmalarının start almasından sonra gözler Beşiktaş’a döndü. Atatürk’ün silah arkadaşı Türkiye Cumhuriyetinin ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü isminin Dolmabahçe stadına dönmesi için bazı kongre üyeleri çalışmalar başladı. 

Dolmabahçe stadı yıkılık yenden yapıldığında Vodafone’la sponsorluk anlaşması yapıldı. İlk etapta stadın ismi Vodafone Arena daha sonra da Vodafone Park oldu. Ancak Vodafone anlaşmayı sonra erdirme kararı almadı. 

Siyah-beyazlı yönetim ise sponsor arayışlarına başladı. Stadın isminin sponsor firmayla anılması için başta Türki Cumhuriyetler olmak üzere teklifler götürmeye başladı. Henüz beklenen teklif gelmedi. Ancak umutlar bitmedi. Arayışlar sürüyor. 

Beklentiler karşılanmaz ve istenilen gibi bir sponsor bulunamazsa stadın isminin ne olacağı ise soru işareti oldu. Bazı kongre üyeleri eğer sponsor bulunamazsa stadın eski ismi olan İnönü’nün geri getirilmesi için girişimlere başladı. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI