Beşiktaş, Atatürk'ü Dolmabahçe'de andı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur çebi ve yöneticiler, Ata'yı son nefesini verdiği Dolmabahçe'de andı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre; İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda saat 09.05'te gerçekleştirilen saygı duruşunun ardından Başkan Çebi ve yöneticiler, Atatürk'ün ebediyete intikal ettiği Saray'daki odasına çiçek bıraktı.

Ayrıca kulüp tarafından Beşiktaş Kulübü Müzesi önüne yerleştirilen dev ekrandan Büyük Önder'e ait fotoğraf ve videoların gösterimi gerçekleştirildi.

Başkan Ahmet Nur Çebi ise 10 Kasım mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Yaşamının belirli bir dönemini Akaretler'de geçiren ve ebediyete Dolmabahçe Sarayı'nda intikal eden ulu önderimiz Atatürk'ü, evinde, evimizde andık. Beşiktaş JK olarak, 20 yaşımızdan beri, Ata'mızın temel ülküsü olan Cumhuriyetimizin izindeyiz; Ata'mızın gösterdiği yoldan yürüyoruz ve sonsuza kadar yürüyeceğiz. 10 Kasım'ın verdiği hüznü, tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak, onun ilkelerine, hedeflerine sonsuza kadar bağlı kalarak daha fazla anlamlandırabiliriz. Beşiktaş JK Başkanı olarak, şahsım ve yönetim kurulum adına Ata'mızın aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI