Beşiktaş, Dusan Alimpijevic'le anlaştı

Beşiktaş Basketbol takımı'nın yeni Baş Antrenörü belli oldu. İşte gelişmeler... (BJK Haber)

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş Basketbol Takımı'nın yeni Baş Antrenörü belli oldu. 

İşte gelişmeler

Geçtiğimiz sezon taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatan ve son anda ligde kalan Beşiktaş yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak istiyor. 

Kartalhaber özel haberi... Sezon sonunda Igor Milicic'le yolları ayıran Beşiktaş Yönetimi, yeni sezon için Burasspor Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic'le anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz hafta yapılan görüşmede, basketboldan sorumlu yönetici Umut Tahir Güneş'in yaptığı teklife, "Beşiktaş, Eurocup'a katılırsa  yanıtınızı kabul ederim" yanıtını veren Sırp teknik adam, siyah-beyazlı takımın Eurocup'a katılım hakkı kazanmasının ardından kendisini Beşiktaşlı yapan sözleşmeye imza attı. 

Bu sezon güçlü bir kadro için kolları sıvayan Beşiktaş Yönetimi, gelen menajerlik görevine nedim Yücel'i getirmişti. Transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş, Doğuş Balbay, Egehan Arna, Yiğit Arslan gibi isimleri transfer etmişti. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI